ART / Frames / Frames 5991638

nr 599 1638

FRAMES

one pair, late 19th century, 30x40, wear.

1 par, sent 1800-tal, 30x40

Condition: slitage

300

SEK 500

Monday September 14 2009
at 18:44:33